A jednak działa

Przez ostatni miesiąc strona nie działała. Hmm, nie jestem informatykiem…

Miałem wykupioną domenę i hosting (u jednego dostawcy) do 18 stycznia. Pisaliście do mnie, żebym nie rezygnował z tej strony. PSG się zgodziło, żeby zapewnić darmowy hosting. Za domenę zaś zapłaciłem i ją przedłużyłem o rok. Nie wiedziałem jak wygląda proces zmiany dostawcy hostingu.

Nadszedł chyba 20 stycznia i wszystko na stronie działało – pomyślałem, że hosting został zmieniony i będzie w porządku. Postanowiłem więc zmienić wygląd strony na taki, który był moim zdaniem lepszy. Pozmieniałem też trochę podstrony i napisałem kilka nowych wpisów. Po jakimś czasie strona przestała działać…

Nie wiedziałem o co chodzi – wysłałem kilka e-maili. Dopiero po kilku dniach ktoś coś odpisał. Okazało się, że hosting u poprzedniego dostawcy działał jeszcze przez 10 dni po upływie terminu wpłaty. Później został zablokowany. Strona zaś nie została „podpięta” pod hosting z go.art.pl i po prostu przestała działać. Trwało to ponad miesiąc, żeby ktoś podpiął stronę pod ten hosting. Poza tym szlag trafił kilka dni roboty, które poświęciłem na zmianę wyglądu strony, bo strona została zarchiwizowana przed tymi zmianami.

Więc, dziękuję PSG za udostępnienie hostingu i podpięcie strony pod ten hosting. Szkoda tylko, że trwało to tak długo i nie ma nowej wersji.

Posted in Nowości.

2 Comments

  1. Mateusz, napisz co u Ciebie słychać. Nie martw się wyglądem blogu bo przyznam szczerze, że ten jest bardziej nowoczesny. Ostatnio poprawialiśmy stronę PKO BP na bardziej lżejszą – a więc w odwrotnym kierunku niż zacząłeś to robić.

  2. Brakuje mi jednego miejsca, gdzie dowiedziałbym się o wynikach Twoich turnieji i mógłbym te gry obejrzeć. Czy mógłbyś to wrzucać na bieżąco dla swoich fanów?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.